Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..

TREBITSCH Czech Whisky

Vyvážená chuť sladšího charakteru obsahuje tóny ovoce, vanilky nebo karamelu se základem v jemném nakouření ječmene a esencích dubového dřeva. V těle dominuje obilná chuť ječmene spojená s ovocem. 

Závěr je příjemně jemný, zakončený dlouhými stopami hořké čokolády. Naše whisky je velice jemná a svým krémovým charakterem vytváří harmonický chuťový zážitek s nutkáním ho opakovat.

Pár důvodů proč budete
Českou Whisky TREBITSCH milovat!

Poctivý český výrobce

Jsme český výrobce, který se specializuje na výrobu whisky. Vše děláme bez ústupků na kvalitě. Každému sudu věnuje náš master distiller náležitou péči. Všechny láhve ručně stáčíme i uzavíráme.

Mimořádná chuť

Chuť naší whisky oceňuje odborná i laická veřejnost. Právě na chuti je náš příběh postaven. Nemusíte být znalec, abyste poznal, že jde o mimořádné pití.

Celosvětový zájem

Od stočení prvních lahví zaznamenáváme pochvalné reakce nejen u nás, ale i v zahraničí. Naše whisky se začíná pít například v USA, Japonsku, Číně i v balkánských zemích. Je čas dobýt svět s českou whisky a jít tak ve stopách českého piva. Ovšem ve světě whisky se nedá nic uspěchat.

Naše úspěchy

Díky poctivé práci a kvalitě našeho produktu jsme získali spoustu ocenění.

Silver USA Spirits 2021

Když už jsme s naší whisky jednou uspěli u ženské poroty v Londýně, kde jsme získali zlatou medaili, rozhodli jsme se vydat i za velkou louži a přihlásit šestiletou TREBITSCH Whisky do soutěže USA Spirits Rating. A dobře jsme udělali. Nezávislá odborná porota totiž ocenila naší "šestiletku" stříbrnou medailí. Je to krásné ocenění, které patří především celému týmu a vám, našim zákazníkům. Děkujeme.

International Spirits Challenge 2021

I v roce 2021 pokračují naše úspěchy v soutěžích. International Spirit Challenge nám přinesl dva kovy, kterých si velmi vážíme. TREBITSCH CZECH SINGLE MALT WHISKY 43% si hrdě odnáší stříbrnou medaili. Naše šestiletá TREBITSCH CZECH SINGLE MALT WHISKY 6YO 40% jí doplňuje o krásnou bronzovou.

Certifikát košer kvality

V roce 2018 jsme dostali od Židovské obce Praha mezinárodní certifikát, který potvrzuje že je naše single malt whisky vyráběna v židovské košer kvalitě. Jsme první česká whisky, která se tím může pochlubit.

Double gold medaile z CWSA 2020

TREBITSCH CZECH SINGLE MALT WHISKY 43%

DOUBLE BARREL AGING NICARAGUA RUM 40%

Zlatá medaile wwsa 2019

Získali jsme zlatou medaili v prestižní mezinárodní soutěži WWSA v Londýně, kde jsou porotkyněmi významné ženské kapacity. Naše whisky obstála v konkurenci více jak tisíce vzorků vín a lihovin z třiceti osmi zemí z celého světa.

Double gold medaile z CWSA 2019

Na prestižní asijské soutěži naše základní vlajková loď TREBITSCH 4yo získala ocenění v podobě dvojité zlaté medaile. Celkem více než 100 porotců z řad úspěšných profesionálů ocenilo naší 4 letou whisky nejvyšší známkou, což je pro nás mimořádný úspěch.