Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..

TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40%

ušlechtilá jednosladová whisky vyrobená z vybraných místních surovin a zrající v sudech naší vlastní výroby TREBITSCH Czech Single Malt Whisky si vytváří vlastní cestu osobité chuti.
vyvážená chuť sladšího charakteru obsahuje tóny ovoce, vanilky nebo karamelu se základem v jemném nakouření ječmene a esencích dubového dřeva. V těle chuti dominuje obilná chuť ječmene spojená s ovocem. Závěr je příjemně jemný, zakončený dlouhými stopami hořké čokolády. Naše whisky je velice jemná a svým krémovým charakterem vytváří harmonický chuťový zážitek s nutkáním ho opakovat.

Proč Whisky TREBITSCH

Pár důvodů proč budete Českou Whisky TREBITSCH milovat!

Poctivý český výrobce

Jsme první český výrobce, který se specializuje na výrobu whisky. Vše děláme bez ústupků na kvalitě. Každému sudu věnuje náš master distiller náležitou péči. Každou láhev ručně stáčíme i uzavíráme.

Mimořádná chuť

Chuť naší whisky oceňuje odborná i laická veřejnost. Právě na chuti je náš příběh postaven. Nemusíte být znalec, abyste poznal, že jde o mimořádné pití.

Limitovaný počet lahví

Pro letošní rok máme vyrobený omezený počet lahví pro volný prodej. Ve světě whisky se nedá nic uspěchat. Pro nás i pro Vás je to zárukou, že naši whisky nedostane každý.

Naše úspěchy

Díky poctivé práci a kvalitě našeho produktu jsme získali spoustu ocenění.

Certifikát košer kvality

V roce 2018 jsme dostali od Židovské obce Praha mezinárodní certifikát, který potvrzuje že je naše single malt whisky vyráběna v židovské košer kvalitě. Jsme první česká whisky, která se tím může pochlubit.

Zlatá medaile wwsa 2019

Získali jsme zlatou medaili v prestižní mezinárodní soutěži WWSA v Londýně, kde jsou porotkyněmi významné ženské kapacity. Naše whisky obstála v konkurenci více jak tisíce vzorků vín a lihovin z třiceti osmi zemí z celého světa.

Double gold medaile z CWSA 2019

Na prestižní asijské soutěži naše základní vlajková loď TREBITSCH 4yo získala ocenění v podobě dvojité zlaté medaile. Celkem více než 100 porotců z řad úspěšných profesionálů ocenilo naší whisky nejvyšší známkou, což je mimořádný úspěch, zvlášť pokud vezmeme v úvahu, že se jedná v našem případě o 4-letou whisky, což je doba zrání obvykle ani neuváděná na etiketě.

Celosvětový zájem

Hned od stočení prvních lahví zaznamenáváme pochvalné reakce a téměř pořád máme vyprodáno. Setkáváme se s velkým zájmem importérů a distributorů z celého světa. Naše whisky se začíná pít v USA, Japonsku, Číně, v balkánských zemích a dalších místech po celém světě. Je čas dobýt svět s českou whisky a pokračovat tak ve stopách českého piva.