Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..

Whisky klub - věrnostní program

Již brzy budeme mít pro Vás spuštěný věrnostní program - TREBITSCH whisky klub, díky kterému budete moci získat věrnostní slevy za Vaše nákupy, budete si moci koupit produkty, které nebudou dostupné nečlenům klubu a podobně.

Na co se můžete těšit

Kromě našeho hlavního produktu - TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% vyrábíme i spoustu limitovaných edicí dalších druhů whisky, které aktuálně můžete nalézt v našem whisky baru v Třebíči. Bez registrace do tohoto věrnostního programu nebude možné tyto produkty vidět, ani zakoupit jinde, než fyzicky v Baru.

Chcete ušetřit?

Registrací do našeho whisky klubu zajistíte to, že si Vás budeme hýčkat, jako pravidelného odběratele a na základě Vašeho odběru získáte další výhody.

Co pro to musím udělat?

Již brzy na našich stránkách dodáme bližší informace k registraci do klubu a jaké jsou podmínky členství. Budeme Vás informovat také prostřednictvím sociálních sítí, takže sledujte náš Facebook a Instagram!