Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..

Whisky klub
pro fanoušky naší whisky

Spustili jsme pro Vás TREBITSCH whisky klub, díky kterému můžete získat věrnostní slevy za Vaše nákupy, přednostně zakoupit limitované edice speciálních whisek a také dostávat pravidelně informace o dění v naší destilérce. O Vaší věrnost naší whisky opravdu stojíme!

Na co se můžete těšit

Kromě našeho hlavního produktu - TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% vyrábíme i jiné limitované edice dalších druhů whisky, které můžete zakoupit v našem whisky baru v Třebíči. Bez registrace do whisky klubu není možné tyto produkty vidět, ani zakoupit jinde, než v našem třebíčském baru a distillery shopu. Naopak, po registraci se k řadě z nich dostanete i Vy bez nutnosti cestovat až k nám.

Chcete ušetřit?

Registrací do našeho whisky klubu získáváte nadstandardní péči jako pravidelný odběratel a na základě Vašeho odběru obdržíte další výhody jako slevu na produkty v e-shopu, pozvánky k on-line degustacím či jiné výhody vyhrazené jen pro členy klubu.

Co pro to musím udělat?

Zaregistrujte se na našem webu a automaticky Vám zašleme přivítání do klubu s dalšími informacemi. Budeme Vás informovat také prostřednictvím sociálních sítí, takže bude dobře, když se stanete našimi fanoušky i na Facebooku a Instagramu!