Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..

Whisky klub - pro fanoušky naší whisky

Spustili jsme pro Vás TREBITSCH whisky klub, díky kterému můžete získat věrnostní slevy za Vaše nákupy, přednostně zakoupit limitované edice speciálních whisek a také dostávat pravidelně informace o dění v naší destilérce. O Vaší věrnost naší whisky opravdu stojíme!

Na co se můžete těšit

Kromě našeho hlavního produktu - TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% vyrábíme i jiné limitované edice dalších druhů whisky, které můžete zakoupit v našem whisky baru v Třebíči. Bez registrace do whisky klubu není možné tyto produkty vidět, ani zakoupit jinde, než v našem třebíčském baru a distillery shopu. Naopak, po registraci se k řadě z nich dostanete i Vy bez nutnosti cestovat až k nám.

Chcete ušetřit?

Registrací do našeho whisky klubu získáváte nadstandardní péči jako pravidelný odběratel a na základě Vašeho odběru obdržíte další výhody jako slevu na produkty v e-shopu, pozvánky k on-line degustacím či jiné výhody vyhrazené jen pro členy klubu.

Co pro to musím udělat?

Zaregistrujte se na našem webu a automaticky Vám zašleme přivítání do klubu s dalšími informacemi. Budeme Vás informovat také prostřednictvím sociálních sítí, takže bude dobře, když se stanete našimi fanoušky i na Facebooku a Instagramu!