Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..

Jediný whisky bar v České republice, který si whisky vyrábí

V třebíčské židovské čtvrti přímo v domě zapsaném na seznamu památek UNESCO najdete náš první stylový whisky bar. V citlivě rekonstruovaném příjemném prostředí můžete ochutnat všechny dostupné druhy místní whisky TREBITSCH, výbornou kávu i další nápoje. Součástí baru je daňový sklad, kde část naší whisky zraje. Otevřeno máme každý den. Rádi Vás přivítáme.

Přijďte ochutnat
whisky TREBITSCH

V naší nabídce najdete všechny dostupné druhy whisky TREBITSCH, výbornou kávu, pivo jako křen a další alkoholické i nealkoholické nápoje. Můžete v klidu popíjet a nasávat atmosféru poctivého řemesla nebo večer doplnit o řízenou degustaci whisky, která zraje přímo v baru.

Využijte whisky bar
pro Vaši akci

Ojedinělá atmosféra a originální nabídka whisky baru přímo vybízí k firemním akcím a dalším společenským událostem. Můžete si rezervovat stůl, část baru nebo pro Vás celý bar uzavřeme a budeme se věnovat jen Vašim hostům. Večírek můžete doplnit o řízenou degustaci whisky TREBITSCH, která zraje přímo v baru.

Otevírací doba a kontakt

WHISKY BAR
& distillery shop
L. Pokorného 59/13
674 01 Třebíč

Otevřeno každý den!
Ne-čt: 14:00 - 22:00
Pá-so: 14:00 - 00:00

Tel: +420 773 825 411
Email: rezervace@trebitschbars.cz
Web: www.trebitschbars.cz