Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..

Jedinečný whiskyhrádek
v České republice

V Třebíči, městě památek UNESCO, najdete náš první stylový whiskyhrádek. V příjemném prostředí můžete ochutnat všechny dostupné druhy místní whisky TREBITSCH, výbornou kávu i další nápoje. Součástí hrádku je daňový sklad, kde část naší whisky zraje. Otevřeno máme každý den. Rádi Vás přivítáme.

Přijďte ochutnat
whisky TREBITSCH

V naší nabídce najdete všechny dostupné druhy whisky TREBITSCH, výbornou kávu, pivo jako křen a další alkoholické i nealkoholické nápoje. Můžete v klidu popíjet a nasávat atmosféru poctivého řemesla nebo večer doplnit o řízenou degustaci whisky, která zraje přímo v baru.

Využijte whisky bar
pro Vaši akci

Ojedinělá atmosféra a originální nabídka whisky baru přímo vybízí k firemním akcím a dalším společenským událostem. Můžete si rezervovat stůl, část baru nebo pro Vás celý bar uzavřeme a budeme se věnovat jen Vašim hostům. Večírek můžete doplnit o řízenou degustaci whisky TREBITSCH, která zraje přímo v baru.

Pro více informací přejděte na stránky baru

www.trebitschbars.cz