Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..

Řízené degustace a další akce

Pro naše firemní zákazníky rádi pořádáme soukromé akce, které jsou pro všechny zúčastněné nezapomenutelným zážitkem. Náš whisky bar a tým zkušených lidí je Vám plně k dispozici!

Protože největším odborníkem na whisky jste právě Vy, dovolujeme si vás tímto pozvat na degustaci naší whisky, kterou si budete řídit pouze Vy. Nebudeme Vám vyprávět dlouze a široce co přesně máte ve whisky TREBITSCH cítit a jak Vám má chutnat. To už tady řadu let dělají jiní. Správcem Vaší chuti jste podle našeho názoru totiž jen a pouze Vy.

Bude záležet, jak jste se právě ten den vyspal, co jste předtím jedl, jakou máte náladu či jak Vás momentálně naštvala cesta po D1. Chuťový vjem je totiž složen z mnoha proměnných. Ale ať už k nám přijedete v jakémkoli rozpoložení, nabídneme Vám dobré posezení ve stylových prostorách našeho baru a k tomu skvělou českou whisky, která Vám případně nechá zapomenout na všechno zlé, co bylo předtím. A pokud Vás o naší whisky nebo whisky celkově bude zajímat cokoli nad rámec Vaší degustace, naši vyškolení barmani se Vám budou ochotně věnovat řečí, které rozumíte.

Pokud chcete koupit degustaci svým známým, přátelům, příbuzným či šéfovi, v e-shopu si objednejte časově neomezený voucher, který zbytek zařídí za Vás.

Degustace probíhají v našem TREBITSCH whisky baru v Třebíči, nebo na místě podle Vaší volby. Více informací o našem Whisky baru naleznete zde.