Dárkový set s whiskybonboniérou od čokoládovny Janek

TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% 6YO 0.5l + pralinky s náplní příchutě Trebitsch Whisky od čokoládovny JANEK + dřevěná dárková krabička velká

Info o produktu

Navázali jsme exkluzivní spolupráci s jednou z nejúspěšnějších řemeslných čokoládoven v tuzemsku, čokoládovnou JANEK z Uherského Brodu. Jejich čokoláda je jedinečná v každé podobě, krásně vonící, plná chuti, dokonale vyvážená, a především vyrobená z těch nejlepších dostupných surovin.

Domluvili jsme se proto, že jejich čokoládové pralinky naplníme TREBITSCH Czech Single Malt Whisky a dáme našim zákazníkům příležitost vychutnat si oblíbenou whisky v trochu v jiné podobě. A věřte nám, je to nezapomenutelný zážitek. Jen si musíte pospíšit, bonboniér máme limitované množství a zájem je veliký.

Dárek obsahuje:

   • TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% 6YO 0.5l
   • Pralinky s náplní příchutě Trebitsch Whisky od čokoládovny JANEK
   • Dřevěná dárková krabička velká

   • Dárkový set s whiskybonboniérou od čokoládovny Janek

   Kupte nyní

   • 2 490 Kč (2 058 Kč bez DPH)

   Dostupnost: Na skladě

   Vzhledem k vytíženosti přepravních společností a blížícím se svátkům nejsme schopni garantovat dodání vaší objednávky do konce roku 2020.
   Vaše objednávky případně expedujeme ihned na začátku roku 2021.
   Děkujeme za vasi přízeň a pochopení.

   AKCE - dopravné zdarma do odvolání!

   Specifikace

   Stáří 6 let
   Obsah alkoholu 40 %
   Šířka 21 cm
   Výška 23 cm
   Hloubka 11,5 cm

   Další produkty

   Kromě produktů, které aktuálně vidíte v nabídce máme ještě mnohé limitované edice, které jsou aktuálně k dispozici pouze návštěvníkům TREBITSCH whisky baru a v brzké budoucnosti budou k dispozici i členům whisky klubu.

   Bylo Vám 18 let?

   Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

   Přijďte až budete starší..