Dárkový set s ponožkami

TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% 6YO 0.5l + pár ponožek dle výběru + dřevěná dárková krabička velká

Info o produktu

Co mají společného ponožky a whisky? Na Vysočině více, než si myslíte. Stejně jako Trebitsch Whisky si postupně své místo na výsluní hledají i pánové z Ponožkovic. Právě oni každý měsíc navrhují nový originální exemplář ponožek, který pak zasílají svým klubovým členům do schránek. A protože se jejich ponožky vyrábí v našem regionu, rozhodli jsme se spojit síly a vymysleli jsme zábavný pestrobarevný pár ponožek pro naši jedinečnou whisky. 

Můžete se tak těšit na dárkový set v dřevěné krabičce, ve kterém kromě šestileté Trebitsch Whisky najdete také skleničku a trebitsch ponožky.

Set obsahuje:

  • TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% 6YO 0.5l
  • 1x pár ponožek dle výběru
  • dřevěná dárková krabička velká

  • Dárkový set s ponožkami

Kupte nyní

  • 1 690 Kč (1 397 Kč bez DPH)


Dostupné možnosti

Dostupnost: Na skladě

Vzhledem k vytíženosti přepravních společností a blížícím se svátkům nejsme schopni garantovat dodání vaší objednávky do konce roku 2020.
Vaše objednávky případně expedujeme ihned na začátku roku 2021.
Děkujeme za vasi přízeň a pochopení.

AKCE - dopravné zdarma do odvolání!

Další obrázky

Specifikace

Stáří 6 let
Obsah alkoholu 40 %
Šířka 21 cm
Výška 23 cm
Hloubka 11,5 cm

Další produkty

Kromě produktů, které aktuálně vidíte v nabídce máme ještě mnohé limitované edice, které jsou aktuálně k dispozici pouze návštěvníkům TREBITSCH whisky baru a v brzké budoucnosti budou k dispozici i členům whisky klubu.

Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..