Dárkový set Angry Beards

TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% 6YO 0.5l + 1x Angry Beards produkt + Sklenička Trebitsch old town distillery + Dřevěná dárková krabička velká

Info o produktu

Co mají společného Angry Beards a TREBITSCH Whisky? Kromě toho, že jsou obě firmy z Třebíče, tak jsou sakra dobří v tom, co dělají. Zatímco TREBITSCH se stará o to, abyste se cítili dobře „uvnitř“, tak Angry Beards vám dělá dobře navenek. Tahle parta vousáčů totiž neustále tuní receptury kosmetických vychytávek, které z každého chlapa udělají neodolatelného frajera a žádná ženská….ani chlap….jim neodolá.

Originálním dárkovým balením tak potěšíte obě pohlaví najednou. Jen nevíme, jestli partnerka více ocení zevnějšek svého chlapa, nebo chlap lahvinku třebíčské šestiletky. Tak jako tak budou všichni spokojeni. Krásné Vánoce. 

Dárek obsahuje:

  • TREBITSCH Czech Single Malt Whisky 40% 6YO 0.5l 
  • Beard Doping (přípravek na růst vousů 30ml) NEBO Antisweat (deodorant na koule 150ml)
  • Sklenička Trebitsch old town distillery 
  • Dřevěná dárková krabička velká

  • Dárkový set Angry Beards

Kupte nyní

  • 1 790 Kč (1 479 Kč bez DPH)


Dostupné možnosti

Dostupnost: Na skladě

Vzhledem k vytíženosti přepravních společností a blížícím se svátkům nejsme schopni garantovat dodání vaší objednávky do konce roku 2020.
Vaše objednávky případně expedujeme ihned na začátku roku 2021.
Děkujeme za vasi přízeň a pochopení.

AKCE - dopravné zdarma do odvolání!

Další obrázky

Specifikace

Stáří 6 let
Obsah alkoholu 40 %
Šířka 21 cm
Výška 23 cm
Hloubka 11,5 cm

Další produkty

Kromě produktů, které aktuálně vidíte v nabídce máme ještě mnohé limitované edice, které jsou aktuálně k dispozici pouze návštěvníkům TREBITSCH whisky baru a v brzké budoucnosti budou k dispozici i členům whisky klubu.

Bylo Vám 18 let?

Tyto stránky používají cookies za účelem zkvalitňování služeb. Vstupem na stránky souhlasíte s užíváním cookies podle zásad uvedených v našich Podmínkách užití stránek.

Přijďte až budete starší..